میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت‌نام نمایید
گزینه ها
مشاهده آخرین ارسال مشاهده آخرین ارسال خوانده نشده
Offline آتنا قلیپور  
#1 ارسال شده : 1399/06/31 09:59:00 ق.ظ
آتنا  قلیپور
رتبه : کاربر تازه انجمن
امتیاز
مدال :
متخصص دی ان ان: متخصص دی ان ان
تاریخ عضویت : 1399/06/31
ارسالها : 1 نوشته

در این خبر که پس از گزارش Fire Eye (شرکت امنیت سایبری) منتشر شد؛ اینگونه آمده است که یک گروه ناشناس با عناوینی از قبیل روزنامه نگار و یا گزارشگر، اقدام به ساخت اکانت های جعلی در این دو شبکه اجتماعی کرده بودند تا بتوانند نظر مردم آمریکا را در جریان رای گیری میان دوره ای کنگره که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد، تغییر دهند. از طریق این اکانت ها که معمولا خود را به روزنامه نگاران یا گزارشگران مطرح منصوب می کرده اند، تلاش می شده است تا ارتباطی نزدیک با مردم آمریکا برقرار گردد تا نظر آن ها را نسبت به انتخابات با خود همسو کنند که البته به موفقیت هایی نیز در این زمینه دست یافته اند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک فاکس، گفته می شود فیس بوک تا ماه مارس ۲۰۱۹ در حدود ۷۸۳ اکانت و صفحه که به تفکیک شامل ۲۶۲ صفحه، ۳۵۶ اکانت و ۳ گروه بوده است را حذف کرده که مدعی است این اکانت ها وابسته به ایران هستند. این شبکه اجتماعی عنوان می کند این صفحات جعلی اخبار مربوط به جنگ ها، در سوریه و یمن و فلسطین را به طور دیگری نشان می داده اند تا به نفع یکی از طرفین درگیر باشد. به نقل از فیسبوک این گروه ها مبلغی بالغ بر ۳۰ هزار دلار صرف تبلیغات و جذب فالوور در این شبکه اجتماعی می کرده اند.

کارلوس مونج (رئیس توییتر) نیز از حذف ۷۷۰ اکانت خبر داده است و می گوید که به نسبت سال ۲۰۱۶ که انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا برگزار می شد؛ اخبار مربوط به انتخابات میان دوره ای آمریکا کم تر در این شبکه توئیت شده است. توئیتر همچنین اقدام به حذف ۷۳ هزار توئیت در رابطه با این انتخابات کرده است که گفته می شود از طرف روسیه و ونزوئلا هدایت و رهبری می شده اند. این اخبار با هشتگ #MAGA طرفدارانی برای خود به دست آورده بودند و می خواستند مانند سال ۲۰۱۶ که در انتخابات ریاست جمهوری نقش داشتند، نتایج این انتخابات را نیز تحت تاثیر قرار دهند. اما توئیتر عنوان کرده که به شدت آژانس تحقیقات روسیه را تحت نظر داشته است تا بار دیگر آن اتفاق تکرار نشود.

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
رفتن به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

اطلاع رسانی

Icon
Error

پشتیبانی آنلاین تلگرامی

پرسش و پاسخ در مورد دی ان ان / دات نت نیوک

مرجع دی‌ان‌ان فارسی و دات‌نت‌نیوک فارسی در ایران با نام تجاری دی‌ان‌ان پلاس ارائه انواع ماژول و پوسته دی ان ان انتشار آخرین نسخه بومی پلتفرم دی ان ان فارسی (دی‌ان‌ان فارسی) یکی از بهترین CMS ها برای سایت های سازمانی و شرکتی و استارت اپ‌ها
دی ان ان