سفارش طراحی پوسته دی ان ان  

سفارش طراحی پوسته دی ان ان

اکثر مخاطبین دی ان ان به دلیل قدرت, امکانات, امنیت و انعطاف پذیری  بی نظیر این پلفترم است که از آن در پروژه های شرکتی و سازمانی و همچنین استارت‌آپ‌ ها خود استفاده می کنند. اما باید توجه داشت که در کنار این ویژگی ها باید به ظاهر و گرافیک این سایت ها توجه خاصی داشت. یکی از قوی ترین و حرفه‌ای ترین خدمات ما در دی ان ان پلاس طراحی پوسته های اختصاصی دی ان ان است. اگر می‌خواهید در کنار این ویژگی ها ظاهری متفاوت و منحصربفرد با ساختاری استاندارد, سبک و سئو پذیر داشته باشید پس کافیست از خدمات ما استفاده کنید. اولین قدم مشاوره و سفارش است همین حالا فرم انتهای صفحه را پر کنید!

نکاتی در پیرامون گرافیک سایت (UX) : اگر از دید کاربران به سایت بنگریم در مرحله اول فقط ظاهر وب سایت را مشاهده می‌کنند و اصلی‌ترین معیار انتخاب, اعتماد و ادامه مشاهده وب سایت فقط و فقط پیدا کردن سریع محتوا دلخواه کاربر با ظاهر متناسب و قابل اعتماد و کاربر پسند بودن است تا کاربر متقاعد شود بیشتر در سایت بماند و به دنبال محتوای بیشتر بگردد. حال چه بسا وب سایت, از هسته دی‌ان‌ان نیز بهره بگیرد اما اگر از دید مخاطب ظاهری کاربر پسند و چشم نواز نداشته باشیم مخاطب را از دست خواهیم داد. حال اگر در مرحله اول یعنی ظاهر وب سایت از نظر رنگ بندی , نمایش صحیح محتوا در مکان مناسب با استفاده از المان های مرتبط با موضوع سایت باشد یقینا مخاطب را حفظ خواهیم کرد سپس وارد مرحله دوم یعنی کارایی و عملکرد وب سایت می شویم که باید از این حیث نیز کامل و جامع باشد تا بتوانیم مخاطبانمان را همواره جذب و همراه داشته باشیم.  خوشبختانه با انتخاب پلتفرم دی ان ان این مسئله نیز حل شده است. حال کافیست برای گرافیک پروژه و وب سایت خودتان با ما مشورت کنید!

 

تبدیل فتوشاپ به پوسته دی ان ان
مراحل طراحی پوسته اختصاصی
پشتیبانی آنلاین تلگرامی

خدمات طراحی پوسته سفارشی و اختصاصی دی ان ان

مرجع دی‌ان‌ان فارسی و دات‌نت‌نیوک فارسی در ایران با نام تجاری دی‌ان‌ان پلاس ارائه انواع ماژول و پوسته دی ان ان انتشار آخرین نسخه بومی پلتفرم دی ان ان فارسی (دی‌ان‌ان فارسی) یکی از بهترین CMS ها برای سایت های سازمانی و شرکتی و استارت اپ‌ها
دی ان ان