میهمان عزیز خوش آمدید! برای بهره‌مندی از تمام امکانات لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت‌نام نمایید
پروفایل: مدیر دی ان ان پلاس
وبسایت
نام: مدیر دی ان ان پلاس Offline
گروه ها: Administrators , Registered , Registered Users , Subscribers , مدیر انجمن , کاربران انجمن
عضو شده: پنجشنبه 06 فروردین 1394
آخرین ملاقات: 1396/10/30 09:48:37 ب.ظ
تعداد ارسال‌ها: 462
[35/00% از تمام ارسال‌ها / 0/45 ارسال در روز]
تعداد تشکرها: 15 (نمایش تشکرها)
تعداد دفعاتی که از این کاربر تشکر شده است: 109
تعداد ارسال هایی که در آنها از این کاربر تشکر شده است: 102
اعتبار کسب شد
نشان‌ها:
اعضای رسمی دی ان ان پلاس: اعضای رسمی دی ان ان پلاسمتخصص دی ان ان: متخصص دی ان ان
نمايش تمام ارسال‌های كاربر
موضوع: درگاه پرداخت ملت   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/29 03:54:04 ب.ظ

سلام و درود

 

لطفا طبق آموزش در لینک زیر اقدام کنید. بخش برگشت از بانک را کامل نکردید که در لینک زیر توضیحات کافی در این خصوص ارائه شده است :

 

لینک آموزش درگاه بانک ملت به پرداخت

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: پوسته DNN Skin 0001   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/27 08:54:38 ب.ظ

سلام و درود

 

این پوسته خیلی قدیمی هستش و برای دی ان ان نسخه 6 و نهایتا 7.2 مناسبه و برای نسخه های 7.2 به بعد و 8 و9 دیگر نسخه بروز ارائه نشده. پیشنهاد میکنم از نسخه های استفاده کنید که با نسخه دی ان ان شما متناسب باشه .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: راه حل تاخیر در لود جزئیات ماژول ایزی نیوز   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/25 04:14:47 ب.ظ

به احتمال زیاد فیچر IIS برای بخش کامپرس و بخش rewrite برای سرور شما فعال نیست. که با فعال سازی فیچر های مربوطه خطا رفع خواهد شد .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: چند زبانه کردن سایت با پرتال سازی   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/20 01:49:11 ق.ظ

با سلام

 

لازم به ذکر برای دیگر کاربران اشاره کنیم که دو روش برای چند زبانه وجود دارد .

 

روش اول استاندارد خود هسته که با افزودن زبان دوم در بخش زبان ها فعال میشود

که این روش در مدیریت صفحات و محتوا و بومی سازی هر زبان گاها سختی های داره یا محتوا و صفحات زبان ها باهم مختلف هستند که در این شرایط ما برای پرتال سازی یک روش دوم  را پیشنهاد میکنیم.

 

روش دوم روش پرتال سازی است که از ساختار پرتال سازی هسته استفاده میکنیم و به ازای هر زبان یک زیر پرتال میسازم با دامنه های یکسان و دایرکتوری های متفاوت یا دامین های مختلف به ازای هر زبان درهر دو حالت مانور دهی در روش پرتال سازی بسیار بیشتر و ساده تر است .

 

در روش پرتال سازی با توجه به ماهیت هر زبان باید کالچر مخصوص اون رو انتخاب کنیم :

برای مثال زبان فارسی باید کالچر ایران-فارسی رو انتخاب کنیم تا بومی سازی فارسی محیط مدیریت و راست چین شدن و از همه مهم تر تاریخ ها به صورت شمسی نمایش گردد.

و این مسئله برا کالچر های دیگر مثل عربی که تاریخ قمری یا زبان های دیگری مثل انلگیسی و فرانسه و المان تاریخ ها میلادی تبدیل می شوند.

طبق استاندارد جهانی با تعیین کالچر تصمیم گیری انجام میشود برای زبان محیط مدیریت و تاریخ ها و راستچین یا چپ چین بودن

به عبارتی دیگر کالچر در تعیین کننده نمایش زبان محیط مدیریت و راست چین و چپ چین بودن و نمایش نوع تاریخ ها (میلادی ,شمسی , قمری و ...) را مشخص میکند.

پس برای این که دو یا چند زبانه استانداردی داشته باشید و بخواهید برای مثال زبان عربی تاریخ قمری نشان دهد و زبان محیط مدیریت فارسی باشد باید ریسورس عربی در هسته نباشد چون هسته در مرحله اول به طبع دنبال ریسورس عربی میگردد در صورت پیدا نکردن ریسورس عربی محیط و کلمات از مدیریت سایت از زبان پیش فرض آن یعنی ارث بری و نمایش می دهد.

 

حال چرا باید حتما کالچر را تغییر دهید به ازای هر زبان منحصر خودش باشد و چرا این مسئله الزامی است ؟ مسئله کالچر پارامتر های زیادی دارد که حتما در هر زبان اضافه سایت باید رعایت گردد. چون در به ازای هر زبان از سایت مسائلی مثل تاریخ ها و ترجمه ها محیط مدیریت و تعیین راستچین و چپ چین بود و از همه مهم تر بخش سورس خروجی باید برای موتور های جستجو و بات ها و ربات ها و کراولر ها که از سایت شما بازدید میکند تعیین کننده باید که چه کالچری دارید. این ها با کد های مثل متا ها یا اتریبوت ها به خروجی سورس ارسالی به مرورگر درج میشوند تا در هدایت صحیح کاربران به  سایت موتور های جستجو صحیح عمل کنند . و از باب استفاده کاربری و UI سایت نیز باید تعیین شود سایت راست چین است یا چپ چین و تاریخ ها باید به نسبت زبان صحیح باشد .

 

 

مثال برای درک بهتر این مسائل : برخی از نسخه بومی (فارسی) شده استفاده نمیکنند و از نسخه انگلیسی را دریافت کرده و بدون تعیین کالچر سایت راه اندازی می کنند این سایت ها به چند دلیل در اینده دچار مشکل میشوند .

یک ) محدودیت راست چین و چپ چین در چند زبانه بودن سایت برای پوسته ها و ماژول ها جهت حفظ حالت در زبان ها بودن خواهند داشت.

دو ) عدم داشتن تاریخ های بنا به کالچر مربوطه برای مثل در فارسی تاریخ شمسی ها را در نمایش به کاربر و محیط مدیریت ندارند.

سوم ) خروجی سورس ارسالی به مرورگر و نمایش سایت به عموم و موتور های جستجو  نمایان گر کالچر پیش فرض انگلیسی یعنی  en-US زده میشود که از نظر سئو برای سایت با زبان فارسی دچار مشکلات به شدت خطرناک میشوند چرا که ربات ها و کراولر ها این سایت با این که محتوای فارسی دارد اما سایت را با زبان انگلیسی شناسایی میکنند که در جذب صحیح مخاطب محلی(Local) از موتور جستجو گر به مشکل برمیخورند. و حالا از نظر سئو عواقب جدی تر دارد که در اینجا به ان اشاره نمیکنیم .

چهارم ) ضمنا از وجود منو ها مدیریت ترجمه شده به زبان شیرین فارسی بومی شده نیز بی بهره اند .که این در ارائه وب سایت به مشتری شاید ناخوشایند باشد .

 

در کلام اخر پاسخ صریح سوال جناب عالی باید عرض کنم حتما به ازای هر زبان الزامیست که کالچر ان زبان تعیین شود . اما این که محیط مدیریتش به زبان دیگری چون فارسی نمایش دهد جهت مدیریت راحت تر مدیران باید ریسورس آن زبان در هسته موجود نباشد . که برای زبان های انلگیسی و فارسی در هسته فقط موجود است اما برای عربی و فرانسه و ... اگر دانلود نشود و نصب نشود بر روی هسته با ترجمه پیش فرض هسته نمایان خواهد شد .

 

نکته این روش در کالچر های بجز انگلیسی و فارسی صدق میکند. چرا که به صورت پیش فرض ریسورس های انگلیسی و فارسی در (نسخه بومی)  وجود دارد .

 

 

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: سئو و ایندکس در دات نت نیوک   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/08 06:05:08 ب.ظ

با سلام و درود.

 

پاسخ سوال ها به ترتیب :

 

1-چه ویرایشی باید روی robots.txt انجام بدم؟

پاسخ : به صورت پیش فرض فایل مذکور در روت سایت های دی ان ان وجود دارد . لازم از برای کارامد شدن چند مورد را برای ایندکس شدن کامل صفحات در گوگل و یاهو و دیگر موتور های جستجو مواردی را اصلاح کنید.

برای مثال مسیر های DesktopModule , Portals , js و ... در این فایل محدود شده اند که ایندکس نشوند اما باید خاطر نشان کرد برخی از ماژول ها و محتوای سایت در این مسیر ها وجود دارند که زمانی گوگل میخواهد آن ها را کش کنید اجازه دسترسی با توجه به فایل مذکور به موتور جستجو داده نمیشود که باعث کش ناقص خواهد بود .

ضمنا از مهم ترین ویرایش ها این فایل می توان به افزودن آدرس سایت مپ به این فایل اشاره کرد . چرا که هر سایت سایت مپ مختلفی دارد و ممکن است یک  سایت از چندین سایت مپ تشکیل شده باشد که موتور های جستجو توانایی شناسایی ان ها را ندارند به همین دلیل باید طبق الگو خاصی در این فایل مسیر کامل آن ها ذکر شود .

برای درک توضیحات به آدرس :  https://dnnplus.ir/robots.txt مراجعه کنید و سایت مپ های درج شده + اصلاحات انجام شده را ببنید . یا از این یک کپی بگیرید و بخش سایت مپ را ویرایش کنید و در روت سایت خود قرار دهید.

 


2-سایت مپ رو چه تنظیمی و چطور باید تنظیم کنم؟

پاسخ : سایت مپ یک نقشه با ساختار منظم و فرمت XML است جهت مشخص شدن تمامی آدرس های سایت به ترتیب اولویت چیده میشوند . و هر کدام از صفحات یک اولویتی دریافت میکنند تا موتور ها و ربات ها جستجو با خواندن آن فایل به تمامی ادرس های سایت دسترسی یابند. در برخی نرم افزار های و سیستم های مدیریت محتوا این به صورت دستی ایجاد میگردد . اما خوشبختانه دی ان ان برای این بخش یک سیستم جامع و اتوماتیک نوشته که میتوانید این فایل را در مسیر https://dnnplus.ir/SiteMap.aspx ایجاد می شود که در تمامی سایت های دی ان ان این مسیر ثابت است . برای تنظیم اولویت بندی در تمامی نسخه های دی ان ان محلی برای تنظیم وجود دارد .

در دی ان ان نسخه 9 میتوانید به بخش سئو > تنظیمات نقشه سایت  مراجعه کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید .

از مهم ترین این تنظیمات به اولویت بندی صفحات و  تعداد روز های کش سایت مپ اشاره کرد .

در این بخش تنظیمات دیگری نیز وجود دارد که به سطح صفحه اولویت بندی شود یا به ازای هر صفحه که کاربر در بخش تنظیمات صفحه اولویت می دهد سطح بندی گردد یا به صورت اتوماتیک این سطح بندی انجام شود که با یک تیک قابل تنظیم است .

پینشهاد میگردد حالت کش را غیر فعال کنید . و تنظیمات دیگر را به دلخواه انجام دهید .


3-چجوری توی وبمستر تست و ثبتشون کنم؟

پاسخ :  وارد کنسول Web Master Tool بشود و سپس گزینه  Crawl و گزینه robots.txt Tester , SiteMap به منظور تست و ثبت سایت مپ و فایل ربات میباشد .

نکته : بعد از ثبت سایت مپ ساعتی دیگر چک بفرمایید که نتیجه سایت مپ چه شده است که در صورت تایید Submitted , Indexed را چک کنید . که میتواند در خصوص ایندکس شدن صفحات گزارشی به شما دهد .


4-سایت مپ توی چه مسیری هست؟

پاسخ : در مسیر YourDoamin.com/Sitemap.aspx البته این مسیر برای دی ان ان هسته دی ان ان است . برای دیگر ماژول های دی ان ان نیز در صورت داشتن سایت مثل ماژول ایزی نیوز میتوانید به مسیر سایت مپ آن از بخش  تنظیماتش دستیابید  .

لازم به ذکر است که مسیر هسته دی ان ان نیز به این صورت است . گاها برخی موتور های جستجو به مسیر پیش فرض Sitemap.xml فقط توجه دارند. برای تکمیل این مسئله پینشهاد میشود از سایت مپ یک کپی گرفته و به صورت xml در فایل با همین نام Sitemap.xml ذخیره کرده و در روت سایت قرار دهید. البته این مورد اجباری و الزامی نیست . چرا که موتور های معتبری چون گوگل و یاهو و بینگ میتوانید از وب مستر Sitemap.aspx را معرفی کنید و پیش فرض برای موتور های خاصی شناخته نشده کاربرد دارد.


5-چجوری درخواست ایندکس شدن کل صفحات رو از روت سایت بدم؟

پاسخ : اصولا باید تک تک صفحات را در کوکل وب مستر برای بازدهی بهتر و بیشتر کراول کنید . برای این منظور وارد Crawl > Fetch as Google  شوید و از ان بخش صفحات رو تک تک کراول کنید . در این جا موقعه ثبت کردن دو حالت وجود دارد کروال تکی صفحات ماهانه 500 صفحه مجاز هستید و برای کراول یک صفحه با لینک های موجود در صفحه که به دیگر صفحات ماهی فقط 10 بار امکان پذیر است . به همین دلیل صفحات مهمی مثل روت سایت که همان ادرس سایت میشود و صفحات مثل اخبار و ارشیو اخبار و وبلاگ یا انجمن و ... که لینگ های مخلتفی به صفحات دیگر سایتتون اشاره شده با این روش انجام دهید تا سایت شما ایندکس بیشتری را دریافت نمایید . البته این ایندکس ها الزامی نبوده و گوگل بعد از تحلیل ان ها طبق پارامتر ها انها را تایید می نمایید که صفحات تکراری است یا خیر و چند مورد دیگر بعد آن ها کش و ایندکس میگردد .

 

6-درخواست ایندکس شدن از روی سایت مپ رو از کجا باید ثبت کنم؟

پاسخ : از همان طریق که در توضیحات بالا ذکر شد برای ثبت سایت مپ از انجا سایت مپ ثبت و ایندکس می شود سایت مپ های دیگر سایتتون رو هم از همان طریق قابل اقدام است .


7-سایت مپ  های ایزی نیوز در چه مسیری هستند؟

پاسخ : سایت مپ هر ماژول در مسیر خاصی است که در مستندات یا تنظیمات آن یافت می شود . ماژول ایزی نیوز نیز سایت مپ های با لینک های یونیک و منحصرفرد می سازد پس برای پیدا کردنش باید به تنظیمات آن مراجعه کنید .

مثال یک سایت مپ از ایزی نیوز در سایت دی ان ان پلاس :

https://dnnplus.ir/DesktopModules/EasyDNNnews/Sitemap.ashx?portalid=0&tabid=88&moduleid=457

 

 

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: چگونگی راست به چپ نمودن فيلدها در اكشن فرم   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/08 05:31:11 ب.ظ

با سلام

 

برای راستچین سازی فرم دو روش وجود دارد.

 

روش اول با CSS که بخش لیبل ها را راستچین کنید و CSS مورد نظر را در پوسته یا هر بخش دلخواه یا به صورت inline یا ... فراخوانی کنید .

 

روش دوم از شخصی سازی layout استفاده کنید . برای این منظور یک گزینه در بخش تنظیمات وجود دارد به نام Custom layout که تمامی فیلد ها به صورت توکن به وجود می آیند که میتوانید از انها در ساخت انواع فرم با طرح و شکل ظاهری دلخواه استفاده کنید .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: راه حل تاخیر در لود جزئیات ماژول ایزی نیوز   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/10/05 01:31:43 ب.ظ

این مسئله مربوط میشه به بخش اول  اموزش " کد وب کانفیگ این کد را پیدا کنید . انتهای کد </system.webServer> پیدا کنید "

 

این بخش را با دقت بیشتری بررسی کنید .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: لینک دانلود apk   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/09/21 03:03:59 ق.ظ

با توجه به محدودیت های که IIS در فرمت فایل ها قرار می دهید باید  MIME type  های خاص را که مورد نیاز است ما در IIS تعریف کنیم یا در فایل وب کانفیگ پروژه این مجوز را به صورت تکه کدی اضافه کنیم .

برای مثال فرمت های woff2 , apk , pdf , ... باید از بخش  MIME type  اضافه شوند . حال با توجه به پرسش شما در خصوص فرمت apk ما مثال  و راه حل ها را در نسخه های مخلتف دی ان ان را با این فرمت بیان میکنم .

 

راه حل ویزاردی از طریق IIS  :

  1. وارد IIS شوید و وب سایت مورد نظر را انتخاب کنید .
  2. بر روی بخش MIME types کلیک کنید.
  3. یک اکستنش تایپ با نام ".apk" اضافه کنید و یک MIME type با نام "application/vnd.android.package-archive" اضافه کنید .
  4. سپس بر روی ok کلیک کنید و ذخیره کنید .
  5. این روش کد حاصل را به صورت اتوماتیک در فایل webConfig ایجاد میکند . در صورتی که به IIS دسترسی ندارد این کد را به صورت دستی اضافه کنید طبق روش های زیر .

 

 

راه حل از طریق وب کانفیگ برای دی ان ان 7 و 8 :

در نسخه های 7 و 8 کافیست کد زیر را در وب کانفیگ اضافه کنید . و سپس امکان دانلود فرمت apk برای شما محیا خواهد شد .

 

نکته : بخش <system.webServer> را وب کانفیگ پیدا کنید و سپس بخش  <staticContent> را پیدا کنید و کد زیر را داخل تگ <staticContent> اضافه کنید. توجه داشته باشد اگر <staticContent> موجود بود این Mime Type را تنها اضافه کنید و در صورتی که تگ مذکور پیدا نشد کل کد <staticContent> را در محل مناسب کپی کنید.

کد:

<staticContent>
    <remove fileExtension=".apk" />
    <mimeMap fileExtension=".apk" mimeType="application/vnd.android.package-archive" />
  </staticContent>

 

راه حل برای دی ان ان 9 :

در دی ان ان 9 باید تمامی موارد گفته شده در نسخه 7 و 8 را کامل انجام دهید و همچنین کد زیر را در بخش مدیریت دی ان ان 9 جایگزین کنید

تنظیمات > سئو > مدیریت URL ها > اصطلاحات > عبارات با قاعده > Ignore URL Regular Expression را با کد زیر جایگزین کنید :

 

کد:

(?<!linkclick\.aspx.+)(?:(?<!\?.+)(\.apk$|\.pdf$|\.woff2($|\?)|\.gif$|\.png($|\?)|\.css($|\?)|\.js($|\?)|\.jpg$|\.axd($|\?)|\.swf$|\.flv$|\.ico$|\.xml($|\?)|\.txt$)|\.well-known)

 

 

 

 

یک نکته عمومی دیگر فرمت ها :

 یک نمونه کد دیگر وب کانفیگ برای فایل های متداول woff, woff2 , SVG  , APK که نیاز است .

کد:

<staticContent>
    <remove fileExtension=".svg" />
    <mimeMap fileExtension=".svg" mimeType="image/svg+xml" />
    <remove fileExtension=".woff" />
    <mimeMap fileExtension=".woff" mimeType="application/font-woff" />
    <remove fileExtension=".woff2" />
    <mimeMap fileExtension=".woff2" mimeType="application/font-woff2" />
    <remove fileExtension=".apk" />
    <mimeMap fileExtension=".apk" mimeType="application/vnd.android.package-archive" />
  </staticContent>

 

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: راه حل تاخیر در لود جزئیات ماژول ایزی نیوز   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/09/18 04:25:26 ب.ظ

ارسال شده توسط : مهدی رفتن به نقل قول

با تشکر از راهکاری که معرفی کردین تا سرعت لود ماژول Easy DNN News بالا تر بره لطفا راهنمایی کنید فایل none.js رو از کجا دانلود کنید و در هاست کپی کنیم چون من هرچی گوگل رو سرچ کردم همچین فایلی پیدا نمیشه.

تشکر

 

 

با سلام . چنین فایلی وجود خارجی نداره . حتی میتونید این فایل رو چک کنید : dnnplus.ir/js/none.js

 

ما در مرحله اول امدیم فایل ها مربوطه هر کدام از شبکه های اجتماعی رو دانلود کردیم تا از سرور و هاست سایت لود بشوند اما این فایل ها بعد از اجراشون فایل های دیگری با مسیر های دیگری رو اضافه میکنند که ان ها نیز باید لود شوند و با توجه به فیلتر بودن این شبکه های اجتماعی تنها راه حل قرار دادن یک فایل none یا خالی بود که با فایل های js شبکه های اجتماعی جایگزین کنیم . با توجه به این که روش مربوطه تنها روش  تغییر هستش امکان حذف اسکریپت ها وجود نداشت و بهترین روش برای لود نشدن آن ها استفاده از یک فایل خالی هستش که جایگزین این فایل ها گردد .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
موضوع: راه حل تاخیر در لود جزئیات ماژول ایزی نیوز   مشاهده آخرین ارسال
ارسال شده: 1396/09/16 10:05:56 ب.ظ

راه حل حذف  آدرس های فیلتر شده شبکه های اجتماعی هارد کد شده ایزی نیوز در بخش جزئیات مطالب

 

در این روش کافیست کد زیر را در فایل وب کانفیگ وب سایت اضافه کنید یا هر فایل js خارجی که فیلتر شده را حذف شود.

این بهترین و تنها راه حل مشکل تاخیر لود جزئیات مطلب خبر است .

 

در وب کانفیگ این کد را پیدا کنید . انتهای کد </system.webServer> پیدا کنید

کد:

 </system.webServer>
  <system.web>

 

سپس کد زیر را قبل از </system.webServer> اضافه کنید .

کد:

     <rewrite>
      <outboundRules>
        <rule name="DNN Social Twitter" enabled="true">
          <match pattern="platform.twitter.com/widgets.js" />
          <action type="Rewrite" value="dnnplus.ir/js/none.js" />
        </rule>
        <rule name="DNN Social Google" enabled="true">
          <match pattern="apis.google.com/js/plusone.js" />
          <action type="Rewrite" value="dnnplus.ir/js/none.js" />
        </rule>
        <rule name="DNN Social Linkedin" enabled="true">
          <match pattern="platform.linkedin.com/in.js" />
          <action type="Rewrite" value="dnnplus.ir/js/none.js" />
        </rule>
        <rule name="DNN Social Pintrest" enabled="true">
          <match pattern="assets.pinterest.com/js/pinit.js" />
          <action type="Rewrite" value="dnnplus.ir/js/none.js" />
        </rule>
      </outboundRules>
    </rewrite>
    <urlCompression doStaticCompression="true" doDynamicCompression="false" dynamicCompressionBeforeCache="true" />

 

توجه : 

در بخش کد بالا بخش های وجود دارد به صورت  : 

<action type="Rewrite" value="dnnplus.ir/js/none.js" />

که می توانید بخش Value را ویرایش کنید و ادرس خود جایگزین dnnplus.ir کنید و فایل none.js را به هاست خود کپی کنید تا درخواست خارجی نداشته باشید.

 

 

دقت کنید کد را در محل مناسب کپی کنید .در  صورتی که با خطا 500 مواجعه شدید از محل صحیح کد اطمینان حاصل فرمایید .

از کاربران گرامی وب سایت دی ان ان پلاس خواهشمندم از دگمه تشکر به جای پست اسپم استفاده کنند . عضو کانال رسمی تلگرامی ما شوید : https://telegram.me/Dnnplus (محتوای کانال ارائه کد تخفیف مخصوص اعضای کانال و اخبار و رویداد های دی ان ان و اطلاع رسانی آپدیت محصولات) مرجع دات نت نیوک فارسی
Sort User Name نام: رتبه در انجمن: تاریخ عضویت ارسال ها مکان
منصور نظیفی Offline کاربر حرفه ای پنجشنبه 13 فروردین 1394 135

اطلاع رسانی

Icon
Error

دی ان ان پلاس در جشنواره وب ایران